Díky tomuto zázračnému receptu se mi vyčistila játra, zhubla jsem a obnovily se mi buňky v těle a to vše již za 72 hodin

admobil
ad desktop

Čistá krev jde ruku v ruce s čistými játry. Každý, kdo si už co-to s játry odžil, ví, že tento orgán je pro naše zdraví nesmírně důležitý. Co však vědí všichni, je fakt, že játra si dokážeme “zhumpľovať” za pár let nesprávnou životosprávou. Dnes si ukážeme malý zázrak z domácích lékárniček našich babiček.

Nevhodná strava, alkohol a mnoho jiných faktorů ničí buňky našich jater a my si to často uvědomíme až když přijdou problémy, zpravidla po padesátce, v tom horším případě ještě po čtyřicítce. Tento článek nemá za cíl povzbuzovat vás, abyste přestali smažit řízky nebo začali jíst klíčky. Z útrob domácí medicíny jsme vyhrabali starý recept, který používali jako léčivo na všechny možné neduhy spojené s příznaky nezdravé funkce ještě naše babičky.

Já jsem ho vyzkoušela před pár měsíci. Od té doby jsem z ničeho nic zhubla několik kilo, méně se potím a přestaly se mi lámat nehty. A co je nejlepší ze všeho, cítím se nabitá energií a přestala jsem být chronicky unavená.

hrozienka-800x800

Když si tento malý zázrak zkusíte připravit a jeho konzumaci věnujete jistou pravidelnost, zaručeně se budete cítit lépe a projdou vás nejen zažívací problémy, ale zmizí i množství jiných, zcela běžných každodenních nepříjemností, které vás nejednou trápí i celé měsíce či roky. Tento starý recept na očistu jater je také výbornou prevencí před chorobami kardiovaskulárního systému.

3-3-768x513

Celá věda je v obyčejných rozinkách. Odvar ze sušených rozinek aktivuje biochemické procesy v těle a vyčistí krev a játra od toxinů. Odteď budete sušené ovoce milovat. Na co si však musíte dát pozor je nákup rozinek. Vybírejte co nejtmavší zbarvení a pokud se dá zkuste rozinky v obchodě v balíčku i trochu pomačkat. Nesmí být příliš tvrdé, lépe se uvolní potřebné látky, pokud budou rozinky měkčí.

Na odvar z rozinek budeme potřebovat:

2 šálky vody

150g rozinek

Příprava:

Pokračovanie na ďalšej strane 

AK SA VÁM PRÍSPEVOK PÁČIL, NEZABUDNITE ZANECHAŤ KOMENTÁR ➔